Firma SAN-AT specjalizuje się w kompleksowej realizacj prac remontowo - budowlanych, wszelkich instalacji w budownictwie jedno i wielorodzinnym  oraz  obiektach  biurowych i przemysłowych, a także użyteczności publicznej.  Wykonujemy instalacji i montażu układów wentylacyjnych, klimatyzacyjnych oraz grzewczych i wodno-kanalizacyjnych.

 Depositphotos 2610075 s

Jesteśmy specjalistami w doborze materiałów i technologii najlepiej dopasowanych do Państwa potrzeb. Projektujemy instalacje grzewcze, systemy wentylacji i klimatyzacji Naszą firmę wybrało wielu klientów, zarówno firmy jak i osoby prywatne.

791284

Nasi klienci cenią wysoką jakość i rzetelność realizowanych prac oraz wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę, dysponującą szeroką wiedzą inżynieryjno-techniczną.

 
 
Dzięki innowacyjnej podstawie przedsiębiorstwo szybko dostosowywało się do  zmieniających się realiów na rynku budowlanym. W miarę aktualnych potrzeb klientów , rozbudowany został zakres działalności przedsiębiorstwa o :

Prace remontowo-budowlane.

Prace wykończeniowe.
Prace elektryczne wewnętrzne.

Montaż instalacji wentylacji mechanicznej.
Montaż instalacji klimatyzacji.
Montaż instalacji centralnego ogrzewania.

 
  Fot AFRISiiiiiiiiiiiiii

Obecnie oferujemy szeroki zakres usług instalatorstwa sanitarnego ( HVACR ) zapewniający naszym  klientom  kompleksową  obsługę. Misją firmy jest dążenie do zaspokajania ludzkich potrzeb , tworząc optymalne warunki do pracy i życia. Można  to  ująć takim  oto hasłem :


" Tworzymy Dobry Klimat "    

lg klimatyzator                    

Realizujemy  inwestycje  na  terenie  całego  kraju ,  a  także poza jego granicami. W procesach inwestycji szczególny nacisk kładziemy na terminowość oraz wysoką jakość wykonywanych przez nas robót. Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu oraz montażu systemów grzewczych , klimatyzacyjnych i wentylacyjnych , pozwala Nam na świadczenie usług najwyższej jakości. Wykonujemy także usługi związane z gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym serwisem instalacji grzewczych , klimatyzacjnych oraz wentylacyjnych.

Stosujemy nowoczesne i trwałe materiały wykończeniowe i instalacyjne. Nasi klienci cenią wysoką jakość i rzetelność realizowanych prac oraz wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę dysponującą szeroką wiedzą inżynieryjno-techniczną.

Wykonujemy instalacje grzewcze , klimatyzacyjne oraz wentylacyjne zarówno dla odbiorców indywidualnych ( domy i mieszkania ) , jak i punktów usługowych ( sklepy , gabinety lekarskie , apteki , itp. ) oraz obiektów użyteczności publicznej ( banki , przychodnie lekarskie , itp ). Oferowane przez nas systemy grzewcze , klimatyzacyjne i wentylacyjne są ponadto montowane w wielokondygnacyjnych biurowcach , halach produkcyjnych i magazynowych o dużej powierzchni , a także w hotelach i centrach handlowych. W zakres naszych usług wchodzi wykonanie instalacji w oparciu o różnego typu centrale klimatyzacyjne i wentylacyjne w tym centrale bezkanałowe , centrale podwieszane i stacjonarne.

Stale rozbudowujemy struktury naszej firmy w celu zapewnienia Państwu jak najwyższych standardów obsługi. Na potrzeby klientów dysponujemy biurem projektowym oraz profesjonalnym doradztwem.

3

Zaufało nam wielu kluczowych inwestorów
powierzając w nasze ręce generalne wykonawstwo


Obiektów przemysłowych
Obiektów użyteczności publicznej i większych obiektów usługowych
Obiektów mieszkalnych i małych obiektów usługowowych

 

Obsługa klienta

no-photo-id-card

Obsługa klienta
tel.: +48 693 437 055
tel.: +48 693 437 054

handlowy@san-at.pl  • Zamów serwis

    ul. Łódzka 1, 95-050 Konstantynów Łódzki, tel. +48 693 437 054

Dealer:

dealer